Kadıköy Işıklı Tabela

Kadıköy Işıklı tabela'da en uygun maliyetler ile en kaliteli hizmet için bizi arayabilirsiniz. Işıklı Tabela, firmanızın her dakika göz önünde olmasını sağlar ve hatta günün en dikkat çekici görüntüsü'nü hava karardıktan sonra gösterirsiniz.

Işıklı Tabela sektörde en çok tercih edilen tabela çeşitlerindendir, nedeni bir iş yeri için gerekli olan tabelanın ,hava karadığı anda , dikkat çekiciliğini sağlamak ve güzel bir tabelanın aydınlatılmasıyla etkili bir görüntü yaratmaktır.

Kadıköy Işıklı Tabela Kadıköy bölgesinde ışıklı tabela, ışıksız tabela , led tabela üretimi ve imalatı hizmeti vermektedir.

Kadıköy Işıklı Tabelanın Avantajları Neler'dir?

Tabela içine konan ışıklardan dolayı istenen görüntünün elde edildiği Kadıköy Işıklı tabela oldukça güzel ve şıktır. Marka bilinirliği açısından genellikle tercih edilen ışıklı tabelalar, gündüz ve gece dikkat çekmesi nedeniyle firmalara ayrıcalık sunmaktadır. Önemli konulardan biride ışıklı tabela fiyatlarının ışıksız tabela fiyatlarına göre daha yüksektir.

Kadıköy Kutu Harf Işıklı Tabela

Kadıköy Kutu Harf Işıklı Tabela; Pleksi kabartma kutu harfler, krom harfler, alüminyum ve paslanmaz malzemelerin kullanıldığı güzel ve sağlam tabela modelleridir.Yaşantımızda enerji maliyeti açısından led tercih ediliyor. Kutu harf tabela hizmeti alüminyum, paslanmaz ve pleksi gibi malzemeler ile oluşan tabela çeşitlerine verilen tabela hizmettir. Kutu harf tabelalar genellikle şık ve ilgi çekici bir görüntüye sahip oluyorlar.

Işıklı Tabela İmalatı

Işıklı tabela üretiminde genellikle pleksi kutu harf malzeme tercih ediliyor. Biz pleksi ışıklı kutu harf tabela imalatını anlatacağız. Ustalarımız firmanızı gelerek tabelanın takılacağı yere karar verilir ve cephe ölçüleri alınır. Tasarımcılarımız dijital ortamda tabela tasarımını yaparlar. Yapılan tasarımdaki ölçülere göre, tabelanın alüminyum kompozit'ten dış kasası hazırlanır. Daha sonra istenilen renkte pleksi malzeme seçilerek cnc veya lazer ile kesilerek kutu harfin ön yüzeyleri çıkarılır. Kutu harfin kenar bantları için pleksi malzeme lazerde kesilir. Pleksi kenar bantlar ısı ile bükülür, ön yüzeye yapıştırıcıyla yapıştırılır ve kutu harf ortaya çıkmış olur. Kutu harf içerisineki dekotaya harf şekline göre modül ledler döşenir. Tabelanın kompozit kasasına yapılan kutu harf monte edilip tabela arkası isteğe ve duruma göre kapatılır ve tabela testlerden geçtikten sonra tabela montaja hazırdır.